IPP023N10N5AKSA1
MFR.Part #
IPP023N10N5AKSA1
JLCPCB Part #
C3278804
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 100V 120A 15.6nF@50V 2.3mΩ@100A,10V 210nC@10V 3.8V@270uA 375W N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS