FEXL0660A-150M
MFR.Part #
FEXL0660A-150M
JLCPCB Part #
C5378549
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
15uH 43.75mΩ 5.8A 6A AEC-Q200 ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS