FNR3015S220MT
MFR.Part #
FNR3015S220MT
JLCPCB Part #
C167761
Package
SMD,3x3mm
Description
22uH 598mΩ 680mA 690mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS