FTKB1207-101MT
MFR.Part #
FTKB1207-101MT
JLCPCB Part #
C3040425
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.7A 100uH 220mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS