MOR02SJ0100A10
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
MOR02SJ0100A10
JLCPCB Part #
C61333
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
10Ω 2W 350V Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS