MS061WF100MT5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
MS061WF100MT5E
JLCPCB Part #
C270826
Package
1206
Description
10mΩ 1W Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS