FXL0840-1R0-M
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FXL0840-1R0-M
JLCPCB Part #
C5359196
Package
SMD,8.8x8.2mm
Description
19A 19A 1uH 4.62mΩ Molded Inductor ±20% SMD,8.8x8.2mm Power Inductors ROHS