FNR4012S470MT
MFR.Part #
FNR4012S470MT
JLCPCB Part #
C167794
Package
SMD,4x4mm
Description
1.43Ω 47uH 500mA 500mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS