MS73-150MT
MFR.Part #
MS73-150MT
JLCPCB Part #
C5343711
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.33A 130mΩ 15uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS