ABD03K104JT
MFR.Part #
ABD03K104JT
JLCPCB Part #
C5139622
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS