FHW0402UC3N9JST
MFR.Part #
FHW0402UC3N9JST
JLCPCB Part #
C317939
Description
20@250MHz 3.9nH 66mΩ 6GHz 840mA ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS