0402WGF4641TCE
MFR.Part #
0402WGF4641TCE
JLCPCB Part #
C60154
Description
-55℃~+155℃ 4.64kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS