201007F402JT4E
MFR.Part #
201007F402JT4E
JLCPCB Part #
C2768757
Description
-55℃~+155℃ 200V 40.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS