0603WAD3923T5E
MFR.Part #
0603WAD3923T5E
JLCPCB Part #
C423038
Description
-55℃~+155℃ 100mW 392kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS