KM332M010G200A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KM332M010G200A
JLCPCB Part #
C5129805
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10V 10mm 16mm 2000hrs@105℃ 3300uF ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS