HV101M6R3C055ETR
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
HV101M6R3C055ETR
JLCPCB Part #
C5129673
Package
SMD,D5xL5.5mm
Description
100uF 5.5mm 5mm 6.3V ±20% SMD,D5xL5.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS