SBD20150TA
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
SBD20150TA
JLCPCB Part #
C5295497
Package
TO-220-3L
Description
1 Independent 1.3V@20A 150V 200A 20A 30uA@150V TO-220-3L Schottky Diodes ROHS