CJSMCJ60CA
MFR.Part #
CJSMCJ60CA
JLCPCB Part #
C7499244
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 15.5A@10/1000us 5uA 60V 73.65V 95.8V Bidirectional TVS SMCG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS