WJ15EDGVC-3.5-04P-14-00A
MFR.Part #
WJ15EDGVC-3.5-04P-14-00A
JLCPCB Part #
C5241856
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 3.5mm 300V 4 4P 8A Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS