WJ15EDGKA-3.81-3P-14-00A
MFR.Part #
WJ15EDGKA-3.81-3P-14-00A
JLCPCB Part #
C3031453
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x3P 3 3.81mm 300V 3P 8A Green Horizontal Termination Male Plug Screw Connection (M2) P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS