WJ15EDGRM-3.81-09P-14-00A
MFR.Part #
WJ15EDGRM-3.81-09P-14-00A
JLCPCB Part #
C489995
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x9P 3.81mm 300V 8A 9 9P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS