BAS40SDW-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BAS40SDW-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5221435
Package
SOT-363
Description
1V@40mA 1uA@40V 2 Pair Series Connection 200mA 40V SOT-363 Schottky Diodes ROHS