BZX84C8V2W-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84C8V2W-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6136750
Package
SOT-323
Description
15Ω 200mW 700nA@5V 8.2V SOT-323 Zener Diodes ROHS