PJSD24TS-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
PJSD24TS-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5828572
Package
SOD-523
Description
-50℃~+150℃ 120W@8/20us 24V 25pF 26.7V 32V 5uA TVS SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS