WH06-1C-502(5K)
Extended
Manufacturer
BOCHEN(Chengdu Guosheng Tech)
MFR.Part #
WH06-1C-502(5K)
JLCPCB Part #
C5205053
Package
Plugin
Description
100mW 50V 5kΩ ±25% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS