3296X-1-502
Extended
Manufacturer
BOCHEN(Chengdu Guosheng Tech)
MFR.Part #
3296X-1-502
JLCPCB Part #
C118902
Package
Plugin-3P,9.5x4.9mm
Description
30 500mW 5kΩ ±10% ±250ppm/℃ 插件-3P,9.5x4.9mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS