3224J-1-203E
Extended
Manufacturer
BOCHEN(Chengdu Guosheng Tech)
MFR.Part #
3224J-1-203E
JLCPCB Part #
C27974775
Package
SMD-3P,4.8x4.8mm
Description
10 20kΩ 250mW ±10% ±100ppm/℃ SMD-3P,4.8x4.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS