AS0606J0821T5E
MFR.Part #
AS0606J0821T5E
JLCPCB Part #
C560633
Description
-55℃~+155℃ 200V 600mW 820Ω Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS