CQ07W2F5110T5E
MFR.Part #
CQ07W2F5110T5E
JLCPCB Part #
C966315
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS