AS0606J0513T5E
MFR.Part #
AS0606J0513T5E
JLCPCB Part #
C560621
Description
-55℃~+155℃ 200V 51kΩ 600mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS