0402WGD330JTCE
MFR.Part #
0402WGD330JTCE
JLCPCB Part #
C423285
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS