TC0525F2003T5E
MFR.Part #
TC0525F2003T5E
JLCPCB Part #
C133280
Description
-55℃~+155℃ 150V 200kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS