AS0606J0334T5E
MFR.Part #
AS0606J0334T5E
JLCPCB Part #
C560605
Description
-55℃~+155℃ 200V 330kΩ 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS