NQ1007F2204T4E
MFR.Part #
NQ1007F2204T4E
JLCPCB Part #
C2781411
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 200V 750mW ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS