TC0325B2212T5F
MFR.Part #
TC0325B2212T5F
JLCPCB Part #
C2989573
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.1kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS