0603WAF1245T5E
MFR.Part #
0603WAF1245T5E
JLCPCB Part #
C422995
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS