MOR02SJ0220A10
MFR.Part #
MOR02SJ0220A10
JLCPCB Part #
C61335
Description
22Ω 2W 350V Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS