AS05W2J0332T5E
MFR.Part #
AS05W2J0332T5E
JLCPCB Part #
C560524
Description
-55℃~+155℃ 150V 3.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS