ES0504J0270T5E
Extended
- Manufacturer
- UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
- MFR.Part #
- ES0504J0270T5E
- JLCPCB Part #
- C2773276
- Package
- 0805
- Description
- -55℃~+155℃ 27Ω 400V 400mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS