FWP252010P-1R0ML
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FWP252010P-1R0ML
JLCPCB Part #
C5179451
Package
1008
Description
1uH 2.8A 3.5A 45mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS