SPM2512-2R2MA
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
SPM2512-2R2MA
JLCPCB Part #
C7471167
Package
SMD,2.5x2mm
Description
2.2uH 3.8A 3A 55mΩ ±20% SMD,2.5x2mm Power Inductors ROHS