TC0625F220JT5E
MFR.Part #
TC0625F220JT5E
JLCPCB Part #
C57251
Description
-55℃~+155℃ 200V 22Ω 333mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS