AAPS1040M680A
MFR.Part #
AAPS1040M680A
JLCPCB Part #
C54425768
Package
SMD,11.5x10mm
Description
193mΩ 2.52A 3.03A 68uH AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS