APS0320M100H
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
APS0320M100H
JLCPCB Part #
C47327448
Package
SMD,3.8x3.2mm
Description
1.42A 1.62A 10uH 417mΩ ±20% SMD,3.8x3.2mm Power Inductors ROHS