AAPS1030M100A
MFR.Part #
AAPS1030M100A
JLCPCB Part #
C53154800
Package
SMD,11.5x10mm
Description
10uH 4A 50mΩ 7A AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS