KF2R2M400F115ECA
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KF2R2M400F115ECA
JLCPCB Part #
C89785
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
11.5mm 2.2uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 400V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS