KM101M200J250A
MFR.Part #
KM101M200J250A
JLCPCB Part #
C77736
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
100uF 16mm 2000hrs@105℃ 200V 25mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS