SPZ1VM102G18C35RAXXX
MFR.Part #
SPZ1VM102G18C35RAXXX
JLCPCB Part #
C5123342
Package
Plugin,D10xL18mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mm 18mm 2000hrs@105℃ 20mΩ@100kHz 3.7A@100kHz 35V 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL18mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS