ERE1VM101F11OT
MFR.Part #
ERE1VM101F11OT
JLCPCB Part #
C105290
Package
Plugin,D8xL11mm
Description
100uF 11mm 130mΩ@100kHz 3.5mm 3000hrs@105℃ 35V 650mA@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS