SPZ1EM331G12O00RAXXX
MFR.Part #
SPZ1EM331G12O00RAXXX
JLCPCB Part #
C2691838
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12mm 2000hrs@105℃ 25V 330uF Polymer ±20% 插件,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS